Restaurace Zeland

Adresa: Čsl. armády 250/3, Zeleneč
Otevřeno:
NE – ČT: 11:00 – 23:00
PÁ – SO: 11:00 – 24:00
Zveme Vás do příjemného stylového prostředí restaurace s pivnicí, barem, sálem s tanečním parketem i pódiem, dětským koutkem a rozkvetlou letní zahrádkou s posezením pod vzrostlými stromy.
Kapacita restaurace – 200 míst + 100 zahrádka.
Restaurace Zeland  je ideálním místem  pro pořádání společenských a firemních párty, rautů, svatebních a  rodinných oslav, večírků, koncertů, tanečních plesů, zábav i diskoték. V takřka v domácím prostředí ,Vám ochotný personál doporučí  speciality české i mezinárodní kuchyně. Každý den připravujeme  menu z české i mezinárodní kuchyně, na „hotovky“ zakládáme několikrát denně. Při přípravě Českých jídel vycházíme ze základů České kuchyně. Veškerá příprava jak Českých tak i mezinárodních jídel je založena na domácí výrobě.
Připravujeme poctivá jídla a v maximální míře používáme čerstvé suroviny od vyhlášených tuzemských producentů kde dbáme především na kvalitu. V sezóně k přípravě pokrmů i nápojů používáme čerstvé  bylinky z vlastní zahrádky.
Kromě obvyklé nabídky jídel, salátů a dezertů jsou naší doménou pečená a grilovaná masa ke kterým čepujeme báječnou Plzeňskou 12° a speciální nepasterizovaný Velkopopovický ležák Kozel 11° z pivních tanků. V naší nově vybudované zahradní udírně denně připravujeme poctivě uzené speciality.
Kamenný sklep pod restaurací máme od 1.5.2013 vybaven speciálním zařízením, tzv. tankovnou. Pivo je čepováno nikoli z klasických sudů (kegů) ale z velkokapacitních pivních tanků. Jedná se o systém čtyř nerezových tanků o celkovém objemu 2.000 l osazených v chladícím boxu o teplotě 7°C .Při používání tohoto systému pivo vůbec nepřichází do styku se vzduchem ,což má pozitivní vliv na jeho kvalitu.
www.restauracezeland.cz