Restaurace Křemešník

Adresa: Křemešník 4, Nový Rychnov
Otevřeno:
Letní sezóna (květen- prosinec) NE – ČT: 11:00 – 20:00, PÁ – SO: 11:00 – 22:00

Zimní sezóna (leden – duben) PO zavřeno, ÚT – ČT: 11:00 – 20:00, PÁ – SO: 11:00 – 22:00, NE: 11:00 – 20:00
Poutní Hotel Křemešník se nachází v ideálním poklidném prostředí vhodném nejen pro chvíle aktivního odpočinku, ale i pro pořádání firemních školení, kurzů, obchodních jednání, rodinných oslav či svateb. Hotel je situován v překrásné přírodě západní části kraje Vysočina, 9 km od města Pelhřimov, cca 24 km od dálnice D1 ( EXIT Humpolec ).
Hotel je kompletně zrekonstruován, s moderním a nadstandardním vybavením. Veškeré interiéry jsou provedeny tak, aby nebyl narušen “duch” horského hotelu, respektující přitom zachování požadavku na velmi příjemné a moderní prostředí se zajímavými detaily. Tomuto trendu odpovídají i použité materiály – masivní dřevo v kombinaci s kovem a kamenem.
Široké okolí, které je protkáno sítí turistických a cyklistických tras, nabízí možnost zajímavých výletů, ať už za poznáváním či zábavou.
Kostel Nejsv. Trojice, rozhledna Pípalka, Křížová cesta, naučná stezka Křemešník, Stříbrná studánka, přírodní koupaliště Výskytná, Město rekordů Pelhřimov (Muzeum kuriozit, rekordů, strašidel), město Jihlava (aquapark, městské katakomby, architektura), město Telč (zachovalá architektura, zámek), Zámek Červená Lhota, Zámek Kamenice nad Lipou, Hrad Lipnice nad Sázavou, Hrad Roštějn a spousta dalších, neméně zajímavých míst.
Součástí týdenní nabídky,kterou pravidelně obměňujeme, jsou i pokrmy z vysoce kvalitní a prověřené zvěřiny Petron, která díky více variantám úpravy jistě zaujme každého návštěvníka. Plánujeme i speciální zvěřinové hody, o kterých budete informováni prostřednictvím našich internetových stránek.
Na Vaší návštěvu se těší personál hotelu.
www.hotelkremesnik.cz