Restaurace Hamr Sport

Adresa: K vodě 3200/3, Praha 4 – Záběhlice
Otevřeno:
PO – NE: 7:00 – 23:30

Sportovní areály HAMR nabízejí svým klientům kromě sportovních služeb také služby restaurační. Ve sportovním areálu v Braníku i Záběhlicích jsou samoobslužné restaurace s denním výběrem minimálně 8 jídel a salátovým barem. Nově budeme nabízet zvěřinová jídla značky Petron od společnosti Bidvest. Tato zvěřina je zárukou kvality , pochází z Českých lesů a hájů. Uvnitř jsou nekuřácké prostory. K restauracím neodmyslitelně patří velké dřevěné terasy se spoustou zeleně a velkou kapacitou.
Na terase areálu HAMR-Záběhlice jsou dva stánky. V jednom si můžete dát kromě alko i nealko nápojů a kávy také zmrzlinu a druhý stánek Vám nabídne k pivu, vínu či limonádě pestrý výběr grilovaných jídel. Terasa skýtá několik možností posezení, s výhledem na Hamerský rybník nebo pod dřevěnou pergolou obklopenou truhlíky se zelení s výhledem na tenisové dvorce anebo můžete využít nejnovější části terasy, kterou je v případě potřeby možno zastřešit plátěnou pergolou. Právě odtud je výhled na rybník a beachvolejbalová hřiště.
Restaurace jsou otevřeny denně od 7:00 do 23:30, nabídka začíná snídaní (müesli, jogurt, koláče, pečivo, ale také i něco na vidličku), k obědu nikdy nechybí výběr ze dvou polévek a nejméně osm hlavních jídel, večerní menu je doplněno dobrůtkami k pivu a vínu.
www.hamrsport.cz